اولین مصاحبه با کودک گوش بریده، تهدیدم کردند

به گزارش خبرنگاران، فاروق پسر بچه 13 ساله اهل افغانستان که دو ماه است وارد ایران گردیده و همراه عمویش مقابل دوربین ظاهر گردیده درباره زخم روی گوشش می گوید: ماشین ترمز کشید و گوش من خورد به باربند و خونی شد.

اولین مصاحبه با کودک گوش بریده، تهدیدم کردند

عموی فاروق هم اضافه می نماید: گوشش را بخیه ننموده یک پماد دادند که چرب کند.

فاروق به فیلمبردار می گوید: از من فیلم گرفتند و رفتند. همین جا ایستاده بودم دو تایی آمدند یکی این طرف ایستاد یکی این طرف. گفت بگو ماموران شهرداری نموده اند. از این دوتا ترسیدم. گفتن کتکت می زنیم.

عموی او با اشاره به اینکه آن دو نفر یک سمند سفید داشته اند تاکید می نماید: فاروق گفته گوشم به باربند ماشین خورده اما آنها گفته اند نه اسم باربند ماشین را نیاور. اسم کارگران شهرداری را بیاور. بگو شهرداری گوشم را بریده.

فاروق در این فیلم می گوید که پس از جراحتی که برای گوشش پیش آمده خانمی حوالی پارک وی او را به یک درمانگاه برده و گوشش را پانسمان نموده است. دو مردی که او را مجبور نموده اند بگوید گوشش را ماموران شهرداری بریده اند یک روز پس از پانسمان گوشش فاروق را دیده و از با زور از او فیلم گرفته اند. این دو نفر امروز بازداشت شدند. هنوز از انگیزه آنها برای انتشار چنین فیلم خلاف واقعی خبری در دست نیست.

فاروق پنج خواهر و برادر دارد. چهار خواهرش همراه پدر و مادرش در افغانستان زندگی می نمایند و فاروق و برادرش در ایران تکدی گری و زباله گردی می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اولین مصاحبه با کودک گوش بریده، تهدیدم کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین مصاحبه با کودک گوش بریده، تهدیدم کردند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید