بوستانی: مقابل پرسپولیس ضدفوتبال بازی نمی کنیم

کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان که تیمش را برای بازی حساس و مهم مقابل پرسپولیس آماده می نماید، می گوید استقلال خوزستان در این بازی به دنبال نتیجه ای آبرومندانه است: با پرسپولیسی بازی داریم که تیم خیلی بزرگی است و نمی خواهد از کورس قهرمانی عقب بماند. ما در انتهای جدول هستیم و پرسپولیس در بالای جدول. امیدوارم این بازی، رقابت خوبی از آب در بیاید. ما در این دو بازی اخیر خیلی خوب بازی کردیم اما نتیجه نگرفتیم و این هفته مقابل تیمی قرار می گیریم که خیلی بزرگ است و مربی بزرگ، باشخصیت، جنتلمن و بی حاشیه ای دارد. قطعاً بازی خیلی سختی پیش روی ما خواهد بود. دنبال این نیستیم که با ضدفوتبال، پرسپولیس را متوقف کنیم بلکه می خواهیم آبرومندانه نتیجه بگیریم. حریف مان را خیلی خوب بررسی نموده ایم و می دانیم آنها ضعف هایی دارند اما نقاط قوت شان بیشتر است. ما می خواهیم اول گل نخوریم و روی ضدحملات به پرسپولیس گل بزنیم.

بوستانی: مقابل پرسپولیس ضدفوتبال بازی نمی کنیم

بوستانی درباره داوری ها که این روزها حرف و حدیث های فراوانی را در پی داشته و آیا او هم از داوری مسابقات لیگ ناراحت است یا نه، شرح می دهد: در هر صورت اشتباهاتی در طول فصل علیه تیم ها از سوی داوران اجرا شده اما انصافاً در بازی قبل ما داور خیلی خوب سوت زد و من از قضاوتش رضایت کامل دارم.

سرمربی استقلال خوزستان در رابطه با اینکه مسائل اقتصادی چقدر به تیمش ضربه زده، می گوید: ما باشگاه فقیری هستیم و پرسپولیس باشگاهی غنی. از ابتدای فصل بودجه ما خیلی کم بود، اگرچه تا الان 50 درصد از پول بازیکنان پرداخت شده که همین امر هم راضی نماینده است. ما تیم خیلی جوانی داریم و هفت نفر از بازیکنانم برای اولین بار می خواهند در استادیوم آزادی بازی نمایند. البته که آنها مقابل فینالیست آسیا انگیزه بالایی دارند و همه متحد شدند تا در این هفته، یک بازی خوب را مقابل پرسپولیس ارائه کنیم. ما برای این بازی احمد آل نعمه و ابوالقاسم پور را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. البته ابوالقاسم پور سه شنبه تمرین کرد اما شرایط بازی ندارد.

کریم بوستانی در ارتباط با بیانیه هایی که این روزها از سوی بعضی تیم ها و پشت پرده داوری ها مطرح می گردد، ادامه می دهد: اعتقاد من این است که پشت پرده ای وجود ندارد. بعضی ها مدام می گویند این فوتبال خیلی کثیف است اما مثل اینکه پولش تمیز است، همان هایی که این حرف ها را می زنند خیلی خوب پول فوتبال را خرج زندگی خود می نمایند. تا الان هم اتفاقی در این مورد نیفتاده و فقط این صحبت ها مطرح می گردد.

بوستانی درباره اینکه چرا در اول فصل راهنمایی تیم استقلال خوزستان را برعهده نگرفت و همچنین چرا دلفی در این شرایط سخت تیم را رها کرد، می گوید: من اول فصل پیشنهاد سرمربیگری را قبول نکردم چون بودجه باشگاه خیلی پایین بود و سقف قراردادها 180 تا 200 میلیون. به هر حال آقای یزدی راهنمایی تیم را برعهده گرفت و امتیازات باارزشی با استقلال خوزستان کسب کرد اما قبل از بازی با استقلال قرار شد کادر جدیدی راهنمایی تیم را برعهده بگیرد و صحبت هایی شد که به یکباره همه چیز منتفی شد و به من پیشنهاد سرمربیگری را دادند، من هم پذیرفتم و کارم را آغاز کردم. در خصوص دلفی هم باید بگویم که فروش او سیاست باشگاه بود. دلفی فقط سه ماه دیگر با باشگاه قرارداد داشت. اگر آخر فصل جدا می شد هیچ پولی نصیب باشگاه نمی شد. به همین خاطر او را فروختیم تا پولی به حساب باشگاه واریز گردد. قرار است با پولی که به باشگاه می رسد 70 هزار دلار قسط اول بازیکن برزیلی شاکی باشگاه پرداخت و 300 میلیون هم خرج هزینه های جاری باشگاه گردد.

230+230-9

منبع: ایران ورزشی

به "بوستانی: مقابل پرسپولیس ضدفوتبال بازی نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوستانی: مقابل پرسپولیس ضدفوتبال بازی نمی کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید