ثمربخش: در انتخابات فدراسیون کشتی به برنامه رأی خواهیم داد نه اسامی، در خصوص بحث بازنشسته ها هنوز معین و تکلیف نشده ام

رئیس هیئت کشتی مازندران گفت: هر وقت بگویند هیئت های ورزشی هم نهاد دولتی محسوب می شوند و باید برویم، من هیئت کشتی استان را دودستی تقدیم خواهم کرد و می روم.

ثمربخش: در انتخابات فدراسیون کشتی به برنامه رأی خواهیم داد نه اسامی، در خصوص بحث بازنشسته ها هنوز معین و تکلیف نشده ام

اصغر ثمربخش در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درخصوص انتها بحث بازنشستگی اش گفت: هنوز نمی دانم چه کار باید کرد و منتظر نظر قطعی در مورد هیئت ها و بحث بازنشستگی شان هستم. 16 آذر گذشت و ما همچنان در هیئت کشتی هستیم، برای اینکه کار نخوابد. اگر بگویند باید بروی که خواهم رفت. این دوره هم قرار نبود در انتخابات شرکت کنم اما به خاطر اصراری که وجود داشت آمدم، حالا هم در تدارک برگزاری جام باشگاه های دنیا در بابل هستیم. هر وقت بگویند هیئت های ورزشی هم نهاد دولتی محسوب می شوند و باید برویم، من هیئت کشتی استان مازندران را دودستی تقدیم خواهم کرد و می روم.

وی در مورد دعوت از کشتی گیرانی چون مهدی تقوی و رضا یزدانی به دور جدید اردوی تیم ملی کشتی آزاد توضیح داد: غلامرضا محمدی به این نتیجه رسید که از همه سرمایه ها استفاده کند، ما هم معتقدیم که این کشتی گیران با همین سن هم می توانند موثر باشند و توانمندی خودشان را نشان دهند. یزدانی و تقوی درخواست سرمربی تیم ملی را برای حضور در اردو اجابت می نمایند و ان شاءالله که با روحیه خوبی در تمرینات حاضر شوند.

رئیس هیئت کشتی مازندران در پاسخ به این سوال که آیا تقوی و یزدانی در این مدت تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته اند، گفت: از حال و وضع یزدانی که خبر دارم و تمرین می نماید اما با مهدی تقوی مدت هاست صحبت نکردم اما شنیده ام در سوادکوه مشغول تمرین است.

ثمربخش در مورد انتخابات فدراسیون کشتی نیز اعلام نمود: هنوز که چیزی تعیین نشده، من واقعا اطلاع ندارم چه کسانی قرار است در انتخابات شرکت نمایند و کسی در این خصوص با من تماسی نگرفته، هرکدام از سرمایه های کشتی که بیایند، ما به برنامه رأی خواهیم داد و با اسامی کاری نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ثمربخش: در انتخابات فدراسیون کشتی به برنامه رأی خواهیم داد نه اسامی، در خصوص بحث بازنشسته ها هنوز معین و تکلیف نشده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثمربخش: در انتخابات فدراسیون کشتی به برنامه رأی خواهیم داد نه اسامی، در خصوص بحث بازنشسته ها هنوز معین و تکلیف نشده ام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید