حضور 4 نماینده از استان بوشهر در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

جهانشیر یاراحمدی در گفت وگو با خبرنگاران گفت: چهار نماینده از استان بوشهر در سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که از 22 بهمن ماه شروع و تا چهارم اسفندماه ادامه خواهد داشت، حضور دارند.

حضور 4 نماینده از استان بوشهر در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

وی اضافه کرد: عروسی خون، گزارش مرگبار از فصل سیاه خواب...، لازمان لامکان و مبارزه زن ماهیگیر عنوان نمایش هایی هستند که از شهرستان های استان بوشهر در این جشنواره اجرا خواهند شد.

یاراحمدی گفت: نمایش عروسی خون با کارگردانی فضل الله عمرانی در بخش مسابقه تئاتر ایران یک حضور دارد و روز بیست وچهارم بهمن ماه در تالار حافظ روی صحنه خواهد رفت.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر ادامه داد: نمایش گزارش مرگبار از فصل سیاه خواب... به کارگردانی الهام ابنی، جواد صداقت در بخش مسابقه تئاتر ایران دو حضور دارد و روز بیست وپنجم بهمن ماه در تالار چارسو تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

وی اعلام کرد: نمایش لازمان لامکان به کارگردانی مارال ایزدبخش در دو بخش مسابقه خیابانی و چهل سالگی حضور دارد و در طول جشنواره اجراهای متعدد خواهد داشت.

یاراحمدی توضیح داد: نمایش مبارزه زن ماهیگیر به کارگردانی مجتبی حیدری در بخش به علاوه فجر حضور دارد و روزهای سی ام بهمن ماه و یکم اسفندماه در نوفل لوشاتو اجرا خواهد داشت.

وی گفت: علاوه بر این گروه ها، نیما نعمتی زاده، هنرمند هم استانی نیز با کارگردانی نمایش در انتظار چراخ در بخش به علاوه فجر در سالن همای سعادت حضور خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور 4 نماینده از استان بوشهر در جشنواره بین المللی تئاتر فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 4 نماینده از استان بوشهر در جشنواره بین المللی تئاتر فجر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید