سجاد آقایی: رونالدو و مجیدی الگوهای من هستند، شفر مانند یک پدر با من رفتار می نماید

سجاد آقایی، هافبک - مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: می دانم که در استقلال کار سختی دارم، ولی امیدوارم در نیم فصل دوم جواب اعتماد شفر را بدهم.

سجاد آقایی: رونالدو و مجیدی الگوهای من هستند، شفر مانند یک پدر با من رفتار می نماید

سجاد آقایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شرایط خودش در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر گفت: من قبل از آغاز فصل، در اردوی ترکیه که سه بازی دوستانه داشتیم خوب کار کردم، به خصوص در بازی اول که فیکس بودم و توانستم خودم را نشان دهم. آقای شفر هم از عملکرد من راضی بود. او حتی در آسیا هم به من بازی داد و اعتمادبه نفس لازم را کسب نموده بودم که یک مصدومیت برایم پیش آمد. بعد از آن نتوانستم خودم را نشان دهم، اما شفر خیلی به من یاری کرد. شفر مربی بزرگی است که در دو جام جهانی بوده و مثل یک پدر با من رفتار می نماید.

هافبک - مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: شفر حتی بعد از اتمام تمرینات گروهی یک ساعت با ما تمرینات اختصاصی انجام می دهد. من خیلی امیدوارم در نیم فصل دوم جواب اعتماد او را بدهم. می دانم که کار سختی در پیش دارم، اما تمام کوششم را انجام می دهم که نشان دهم می توان با کوشش هر کاری را انجام داد. باید از طرفداران استقلال هم تشکر کنم که حامی بازیکنان جوان هستند و امیدوارم آنها را هم خوشحال کنم.

وی درباره شانس قهرمانی استقلال در لیگ سال جاری توضیح داد: مطمئناً ما برای قهرمانی خواهیم جنگید. ما نیم فصل اول را از دست دادیم، اما در نیم فصل دوم برای قهرمانی خواهیم جنگید. ما تیمی همدل و پرقدرت هستیم و بهترین نتایج را در لیگ و آسیا خواهیم گرفت. تیم های بالای جدول هم مدعی هستند و رقابت فشرده است، ولی ما کوشش می کنیم تا سال جاری قهرمان شویم.

آقای در پاسخ به این پرسش که الگوی او در بین فوتبالیست ها چه کسی است، گفت: در بین بازیکنان خارجی، الگویم کریستیانو رونالدوست و در بین فوتبالیست های ایرانی هم فرهاد مجیدی الگوی من است.

بازیکن جوان استقلال در خصوص اینکه چرا به اردوی تیم المپیک دعوت نشد، گفت: نمی دانم، شاید به دلیل مصدومیتی که داشتم و چند وقتی بازی نکردم به اردو دعوت نشدم. با این حال ناامید نمی شوم و کوشش می کنم دوباره نظر آقای کرانچار را جلب کنم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تیم ملی می تواند در جام ملت ها قهرمان گردد یا خیر هم گفت: ما یکی از مدعیان جدی هستیم و امیدوارم که ایران جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سجاد آقایی: رونالدو و مجیدی الگوهای من هستند، شفر مانند یک پدر با من رفتار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجاد آقایی: رونالدو و مجیدی الگوهای من هستند، شفر مانند یک پدر با من رفتار می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید