شجاعی: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی تر از ازبکستان است، دیگر نگران بازی با این گونه تیم ها نیستیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ازبکستانی ها بازیکنان خوبی دارند، ولی باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی تر از این تیم است.

شجاعی: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی تر از ازبکستان است، دیگر نگران بازی با این گونه تیم ها نیستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسعود شجاعی بعد از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ازبکستان گفت: ازبکستان تیم بسیار خوبی است و به نظرم تیم گردن کلفتی محسوب می گردد که ترکیبی از قدرت بدنی و تکنیک است.

وی اضافه نمود: این تیم فوتبالی ترکیبی از اروپای شرقی و خاورمیانه بازی می نماید. من همیشه تیم ملی ازبکستان و سبک فوتبالش را دوست داشته ام. آنها بازیکنان خوبی دارند، ولی باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی تر از ازبکستان است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: خدا را شکر دیگر نگران این گونه بازی ها نیستیم و به نظرم در بازی امشب یک نمایش خوبی ارائه کردیم. ما باید مقابل رقبا محکم به میدان برویم و ان شاءالله برای مسابقات جام ملت های آسیا آماده شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شجاعی: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی تر از ازبکستان است، دیگر نگران بازی با این گونه تیم ها نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی تر از ازبکستان است، دیگر نگران بازی با این گونه تیم ها نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید