پاسخ رئیس سابق اف بی ای به ترامپ: مرا با دشمنانم قضاوت کنید

به گزارش عینکی متفکر، جیمز کومی رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا اف بی ای که از سوی رئیس جمهوری این کشور در ارتباط با تحقیقات مربوط به ارتباط کارزار انتخاباتی ترامپ با روسیه کنار گذاشته شد، در پیامی توئیتری خطاب به وی گفت: از شما تقاضا دارم تا مرا با دشمنانم قضاوت کنید.

پاسخ رئیس سابق اف بی ای به ترامپ: مرا با دشمنانم قضاوت کنید

این در حالیست که رئیس جمهوری آمریکا دیروز شنبه در پیامی توئیتری نوشته بود: به تازگی توسط (روزنامه) نیویورک تایمزِ مغلوب متوجه شدم که سران پیشین فاسد اف بی آی- که تقریباً همه یا اخراج شده و یا به دلایل بدی مجبور به تَرک این نهاد شده اند- تحقیقاتی را بدون هیچ دلیل و مدرکی علیه من شروع نموده اند. این ماجرا پس از آن روی داد که من جیمز کومی (رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا) را اخراج کردم؛ یک به دردنخور کامل!

گفتنی است، جیمز کومی رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا اف بی آی چندی پیش با دروغگو خواندن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از نمایندگان جمهوریخواه کنگره این کشور خواست تا تسلیم خواسته های او نشوند.

رئیس سابق اف بی آی که در ساختمان کنگره آمریکا با عینکی متفکر سخن می گفت، یادآور شد: دروغگویی های رئیس جمهوری سبب شده تا به وجهه و اعتبار اف بی آی صدمات زیادی وارد گردد. این درحالیست که بعضی به جای ایستادن در برابر این دروغ ها به غلط این مزخرفات را باور می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پاسخ رئیس سابق اف بی ای به ترامپ: مرا با دشمنانم قضاوت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ رئیس سابق اف بی ای به ترامپ: مرا با دشمنانم قضاوت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید