فوتبال دنیا، یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!

فوتبال دنیا - باشگاه ایرلندی به خاطر اشتباه در انتشار خبر مرگ یک بازیکن خود که باعث تعویق بازی این تیم و سکوت یک دقیقه ای در تمام بازی ها شده بود، عذرخواهی کرد. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا، یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس، باشگاه آماتور بالیبرک ایرلند جنوبی پیش از این اعلام نموده بود که فرناندو نونو لونته، یکی از بازیکنان این تیم در سانحه تصادف کشته شده است. بازی برنامه ریزی شده تیم بالیبرگ در لیگ آماتورهای ایرلند در روز 24 نوامبر لغو و سکوت یک دقیقه ای در تمامی بازی ها برقرار شد.

بر اساس این گزارش، پس از مدت کوتاهی معین شد نونو لونته زنده است و در اسپانیا به سر می برد. در همین حال یک روزنامه محلی شهر دوبلین پیغام همدردی سازمان لیگ آماتورهای ایرلند را با خانواده نونو لونته و باشگاه بالیبرک منتشر نموده بود.

در بیانیه عذرخواهی باشگاه بالیبرک دوبلین پس از مسجل شدن زنده بودن فرناندو نونو لونته آمده است: بازیکنان و مدیران باشگاه متوجه یک اشتباه جدی از سوی یکی از مسئولان باشگاه در ارسال نامه به سازمان لیگ ایرلند شدند. یک نشست اضطراری در باشگاه بالیبرک برگزار و مسئول ارسال کننده نامه از سمتش اخراج شد. ما خیلی سریع با فرناندو نونو لونته تماس گرفتیم تا درباره محل اقامت و سلامتی اش اطمینان یابیم. امیدواریم عذرخواهی ما را به خاطر انتشار اشتباه خبر مرگش را بپذیرید.

سازمان لیگ آماتورهای ایرلند نیز خاطرنشان کرد قصد تحقیقات مستقلی را درباره این پرونده دارد. میک مک کارتی سرمربی تیم ملی ایرلند شد

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید